Baccata Enterprise Partnerem 3 Edycji Nocy szkoleń – 22 października 2016 r.

Baccata Enterprise Partnerem 3 Edycji Nocy szkoleń. W tym dniu w Warszawie przeprowadzimy 3 godzinny Warsztat z Profesjonalnej Obsługi Klienta wraz z elementami sprzedaży. Zaczynamy o 19.00 i szkolimy się do 22.00

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”. W organizację szkoleń zaangażowani są także partnerzy z różnych miast.

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata.

Bilety w cenie 40 zł  na to wydarzenie jeszcze dostępne są na stronie Pozarządowy Expert:

 https://pozarzadowy.expert/wydarzenia/sprzedaz-wraz-z-elementami-profesjonalnej-obslugi-klienta/ 

Zapraszamy!

Comments are closed.