Baccata Enterprise to firma szkoleniowo-doradcza stworzona przez doświadczonych Trenerów Biznesu.

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań biznesowych „szytych na miarę” potrzeb danej organizacji czy firmy. Stawiamy na partnerską współpracę i indywidualne podejście do danej organizacji wiedząc, że szkolenia to proces długofalowy, dlatego wspieramy uczestników nawet po ich zakończeniu.

Stawiamy na 4 wartości

Profesjonalizm

To co robimy to przede wszystkim pasja bycia trenerem i chęć przekazywania wiedzy w sposób przystępny, lekki a zarazem skondensowany i przydatny w pracy w danej organizacji. Wiemy, że model warsztatowy jest najefektywniejszą formą uczenia się , dlatego jako trenerzy dokładamy wszelkim starań, aby na każdym etapie „step by step” program szkolenia dostosowany był nie tylko do potrzeb danej firmy ale przede wszystkim do potrzeb każdego uczestnika, wiedząc, że każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym, więc cenimy sobie fachowość, rzetelność, wiedzę, którą cały czas pogłębiamy.

Jakość

Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług biznesowych.
Od samego początku dbamy, żeby warunki szkolenia, otoczenie, sposób przekazywania wiedzy były na najwyższym poziomie, spełniając lub przewyższając Państwa oczekiwania.
Jakość to także pewien rodzaj kreatywności i innowacyjności świadczonych przez nas usług, stawiając na niestandardowe rozwiązania, które przynoszą widoczną efektywność.

Etyka biznesowa

Wyznajemy wartości lojalnej, rzetelnej i odpowiedzialnej współpracy.
Wdrażamy zasady odpowiedzialnego biznesu, który uznaje zasady i normy określające właściwe zachowania i działania w biznesie.

Relacje międzyludzkie

Stawiamy na partnerską i długofalową współpracę. Dbamy o to, żeby na każdym etapie współpracy działać elastycznie, z indywidualnym podejściem wdrażając kreatywne rozwiązania. Stawiamy na aktywne słuchanie naszych partnerów biznesowych, wyznając zasadę Zenona z Kition, że natura nam dała dwoje uszu a jedne usta, żebyśmy więcej słuchali niż mówili, dzięki czemu wiemy dokładnie jakie są potrzeby danej organizacji czy firmy i jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania biznesowo-szkoleniowe na rynku.

REFERENCJE

Dołącz do do grona współpracujących z nami firm!

Referencje Nestle Waters direct
Referencje Twoja Inicjatywa. Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości
Referencje KD Studio Projekt
Referencje Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek
Referencje Firma CCC S.A.
Referencje Piekarnia Grzybki
Referencje Restauracja Bravo
Referencje LOT
Referencja Mali Artyści
Referencja ARCEN Polska
Referencja Arena Szkoleń
Referencja Hotel Afrodyta

Zaufali nam

Dołącz do do grona współpracujących z nami firm!

Zapraszamy do współpracy!